Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

V soukromém tryskáči francouzského magnáta našli kokain za 1,2 miliardy korun!

Alain Afflelou má co vysvětlovat. Na palubě jeho Falcon Jetu se našlo
několik desítek kufrů plných kokainu!

Kokain v hodnotě za více než 1,2 miliardy korun byl nalezen v soukromém letadle, které vlastní francouzský magnát Alain Afflelou. Ten se během incidentu na palubě nenalézal. Úředníci vtrhli do Afflelouova Falcon Jetu těsně předtím, než stačil vzlétnout z nejmenovaného karibského ostrova a vydat se na cestu do Paříže.

Celkem 680 kg kokainu bylo zabaleno v několika desítkách kufrů. Policisté zatkli nejen čtyři francouzské státní příslušníky, ale i několik svých kolegů, kteří jsou podezřelí z toho, že se na mezinárodním obchodování s drogami podíleli.

Sám Afflelou, který momentálně sídlí v Londýně, se od celé záležitosti okamžitě distancoval. Tvrdí, že své letadlo půjčil společnosti Transhelicopter Services. „Alain se o tom dozvěděl až z médií a byl velmi nepříjemně překvapen,“ uvedl jeho mluvčí.

Připomeňme, že čtyřiašedesátiletý Afflelou se stal terčem zájmu novinářů už v prosinci loňského roku. Poté, co francouzská vláda začala plánovat masivní zvýšení daní pro lidi s největšími příjmy, oznámil, že se stěhuje do Velké Británie.

Související články

Další články