Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

V sobotu se vám Ivana Chýlková líbit nebude: Podívejte, jakého z ní udělali ochlastu!

Ivana se z krásné ženy promění v zanedbaného chlapa.
Zdroj: Profimedia, TV Nova
+ Další 2 fotografie
Po vynucené pauze se diváci můžou tento víkend konečně těšit na další díl Tváře. Tentokrát to bude hodně nadupá show a každý soutěžící "vyfasoval" pořádný kostým a s ním i zásadní proměnu. Tu nejošklivější si vylosovala Ivana Chýlková. Promění se totiž v ošklivého ochlastu švédské kapely Rednex.

Co se tedy bude dít? Na Ivanu se vrhli zdatní maskéři a udělali z ní zpěváka Jense Sylsjö, který si říká Cotton Eye Joe. Paruka, dlouhé vlasy, žluté zuby a flaška kořalky do ruky.

„Celý týden jsem pilně studovala,“ chlubí se Ivana. Kromě zpěvu bude mít i náročnou choreografii. Kvůli tomuhle číslu totiž bude dokonce cválat na koni. Naštěstí ve studiu nebude divoký oř, Ivana bude pod svým pozadím krotit pouze tanečníka.

A jak proměna probíhala? „Příprava zabrala tak hodinu na paruku a asi půl hodiny na líčení. Obličej jsme hodně zašpinili líčidly, vystínovali kruhy pod očima a hlavně zašpinili zuby. Používal se speciální lak na zuby s nikotinovým efektem,“ vysvětlila maskérka show Adriana Bartošová.

Ještě vyfasovala flašku do ruky a mohlo se jít na věc! Její výkon uvidíte klasicky v sobotu večer ve 20.20 na Nově!

Související články

Další články