Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

V show Tvoje tvář má známý hlas všechny do země zadupala Chýlková, Vondráček zabodoval, Pazderková to odflákla a trapas s (ne)mrtvým Princem!

To zas byla jízda!
Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
Máme za sebou další vystoupení zpěváků v show Tvoje tvář má známý hlas. Tentokrát nedošlo na žádné extrémní maskování, ale i tento týden to byla povedená party. Co se v sobotu stalo? Vyhrála zpěvačka s nejmenší show a zatím nejslabší soutěžící překvapil!

Jako první se na pódiu objevil Petr Rychlý (50) jako jízdní policista z Village People. V upjatých béžových kalhotách zazpíval disko pecku YMCA a dal do toho úplně všechno. Angličtina a zpěv děs běs, ale to Petr věděl. O to lepší ale byla jeho show. Choreograf Yemi ho naučil vrtět boky, on létal z jednoho konce pódia na druhý a jeho vystoupení splnilo účel – opravdu bavil!

Jako druhá nastoupila Ivana Chýlková v roli klobásové divy Conchity Wurst. Elegantně zazpívala vybranou písničku a porota i její kolegové jí nakonec dali nejvyšší počet bodů. Tohle se jí opravdu povedlo. Gesta vítězky Eurovision odkoukala skvěle a navíc nepůsobila s bradkou vůbec trapně. Palec nahoru!

Tento týden se vystoupení nepovedlo Davidu Krausovi. Padl na něj temperamentní Ricky Martin a to nebyl zrovna jeho šálek čaje. David si prý potrpí na zpěváky, kteří stojí během vystoupení na jednom místě. Už na zkouškách poznal, že zpěv a náročná choreografie bude opravdový oříšek. Nakonec svůj song málem neudýchal a jeho tanec také nebyl nic moc. Příští týden to bude určitě lepší!

Nemastné, neslané výkony předvedly tentokrát Hana Holišová a Anna Fialová. Hanka si zazpívala svoji jmenovkyni „Zagorku“ a Anička si zahrála na rozpustilou Cyndi Lauper. Dámy neurazily, ale ani nenadchly.

Na druhou stranu Adam Mišík se jako Prince snažil, co to jen šlo. Jenomže maskéři ho pěkně odflákli a porotě se zdál na výrazného zpěváka příliš nezkušený. Navíc televize zaspala a neudělala nic proto, aby divákům připomněla, že originál Prince je pár dní po smrti. Takhle jsme museli poslouchat Pavláskovo trapné vtipkování na Princovu náklonnost ke svědkům Jehovovým.

Překvapením večera byl určitě Petr Vondráček, který skončil na druhém místě. Jeho James Brown byl prostě a jednoduše boží. Petr do toho dal všechno a po vystoupení vypadal, že každou chvíli omdlí. Ale stálo to za to!

To naopak Iva Pazderková jako Kurt Cobain (49) docela zklamala. Měla se do toho asi tak 100× víc opřít, aby se zpěvákovi Nirvany vůbec přiblížila!

Související články

Další články