Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

V show MasterChef se neobjeví Pavlína Lubojatzky: Nesplnila kritéria, nebojuje v duelu

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
masterchef
Už dnes večer se v kuchyni MasterChef Česko opět rozhoří ohně a bude se soutěžit a vítězit. Tentokrát půjde o speciální duely, kdy se během čtyř večerů proti sobě postaví ti nejlepší z minulých dvou řad. V prvním díle proti sobě bude soupeřit Pavel Berky (34) a Honza Vorel (22). V dalších dílech se diváci mohou těšit na Kristínu Nemčkovou a Romana Stašu (32), Leu Skálovou proti Chili Ta Thuy nebo Kateřinu Kolbovou, která se postaví proti Ivce Sarauerové. Velkým překvapením je ovšem fakt, že se duelů nejlepších nezúčastní Pavlína Lubojatzky (26), která skončila na druhém místě za Romanem.

O řád zlaté vařečky se jako první utkají největší kreativci a favorité obou řad Honza Vorel a Pavel Berky Honza ani Pavel si na toho druhého příliš nevěří.

"Omg, tak to bude stát za to. Upřímně si vedle sebe nedokážu představit asi těžšího soupeře," zhodnotil svého protivníka Honza Vorel. "Já se bojím, že na něho asi nebudu mít," vyjádřil své obavy také Pavel Berky.

I přesto, že první dva kuchaři mají ze sebe navzájem respekt, diváci se těší na skvělou podívanou a naprosto bezkonkurenční jízdou obou skvělých kuchařů. Prakticky většina lidí byla přesvědčena, že souboje nejlepších se zúčastní i stříbrná Pavlína Lubojatzky.

Proto fanoušky velmi překvapilo, když se ve výčtu MasterChefu neobjevilo její jméno. Pavlína svým chováním a prezentací v MasterChefovi doslova rozdělila Česko.

Pavlínu Lubojatzky tvůrci pořadu neoslovili

"Dramaturgie speciálních dílů pořadu MasterChef Česko byla předem daná. Chtěli jsme, aby se kromě vítězů spolu utkali účastníci, které například spojoval podobný přístup k vaření, zapálení do určitého segmentu kuchyně či poučení se z vlastních chyb v průběhu soutěže. Pavlínu Lubojatzky tvůrci pořadu vzhledem k předem nastaveným kritériím neoslovovali. Rádi s ní ale při vhodné příležitosti budou opět spolupracovat," řekla eXtra.cz PR a Brand Koordinátor pořadu Bohumila Skalická.

Související články

Další články