Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

V seriálu Zoo se objeví Karolína Ruppert: Rakovina jí převrátila život naruby

Tomáš Klus se v seriálu Zoo potká s Karolínou Ruppert.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 8 fotografií
NOVÁ POSTAVA

Tomáš Klus bude mít v seriálu Zoo za úkol vyfotit dětský sbor, a to si přímo říká o nové drama v podobě nové postavy. Bude jí vedoucí sboru, kterou ztvárnila zpěvačka Karolína Ruppert, jež si prošla rakovinou a světlu reflektorů se již vyhýbá. Proč pro seriál Zoo udělala výjimku prozradila redakci eXtra.cz prostřednictvím TV Prima.

V Zoo probíhá focení dětského sboru, takže je fotograf Tomáš Klus (37) alias Filip Janda na značkách. Zatímco děti jsou však vlažné, lejtka se zapalují jejich vedoucí v podání zpěvačky Karolíny Ruppert. Měla by si dávat Eva Burešová pozor?

Zpěvačka vystoupí s vlastním sborem

Zpěvačka Karolína Ruppert, která se v posledních letech z veřejného života stáhla, si v seriálu zahrála se svým vlastním sborem. "hLásky je dětský sbor, který vedu, a z produkce vzešla nabídka, jestli bych s nimi nedorazila na natáčení a rovnou to odehrála, anebo že pozvou někoho jiného. Říkala jsem, že když už tam s dětmi pojedu… V nějakých reklamách jsem hrála, epizodní role mě taky neminuly, tak to vezmu. Navíc to bude pro děti nejpřirozenější," řekla o svém nástupu do seriálu Zoo redakci eXtra.cz Karolína Ruppert.

Její hlavní úkol byl zajímat se o Tomáše Kluse alias Filipa. "S Tomášem se znám, i s jeho ženou. Víme o sobě a já je mám oba ráda. Tomáš je sympatický a moc mi na natáčení pomohl. Celé to zlehčoval, nicméně svádět muže neumím ani v reálném životě, tak uvidíme, jak to vyšlo na kameru," popsala s ostychem Karolína, která se z veřejného života stáhla.

Učení ji naplňuje

"Učím děti zpívat. Mám jich 150 a je to krásná práce. Když mají děti chuť zpívat, tak je vedu. Sama bohužel děti nemám, takže tato práce mě obrovsky naplňuje. Zoo mě bavila, ale mám o sobě jako 'herečce' velké pochybnosti. Do veřejného života, jako zpěvačka, už se ani moc nechci vracet. Prošla jsem si rakovinou a tehdy jsem musela všechno ze dne na den utnout a vše přizpůsobit léčbě. Celý život se mi obrátil vzhůru nohama a pak už jsem se na pódia nevrátila," konstatovala Karolína Ruppert.

Nabídky na zpívání, dle svých slov, neodmítá. Nikam se ale netlačí. V roce 2022 odzpívala jako vokalistka několik koncertů v rámci turné Lucie v opeře. "To byl pro mě doslova dar," nechala se slyšet a dodala: "Užila jsem si to jako nikdy předtím a v těch chvílích jsem byla každou buňkou šťastná. Ale profesně mě strašně baví to, co dělám teď. Učení malých dětí je nádherná a velmi obohacující činnost."

Druhá věc, která ji naplňuje, je pomoc potřebným. Na jaře 2022 začala pomáhat těhotným ženám v těžkých životních situacích. "Ve spolupráci s Člověkem v tísni pomáháme těhotným matkám v nouzi. K dnešnímu dni jsme pomohli víc jak 500 maminkám a opravdu to byly těžké osudy a případy,“ vysvětluje Karolína.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy