Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

V seriálu Sestřičky si zahraje i Gabriela Koukalová, která nedávno předvedla v bikinách figuru jako lusk

V seriálu Sestřičky si zahraje i Gabriela Koukalová, která nedávno předvedla v bikinách figuru jako lusk
Zdroj: Gabriela Koukalová archiv / TV Prima archiv
+ Dalších 14 fotografií
sestřičky
V novém seriálu Sestřičky Modrý kód, jehož první díl uvidí diváci televize Prima už tuto sobotu ve 20:15, si zahraje i biatlonistka Gabriela Koukalová (30). Pro českou biatlonovou královnu je to první větší herecká zkušenost. Role v seriálu ji navíc přivedla do míst, na která už chtěla zapomenout. Životní příběh Gabriely Koukalové byl současně předlohou pro vytvoření jedné z výrazných postav seriálu Sestřičky.

Česká biatlonistka Gabriela Koukalová (30) umí své fanoušky potěšit. Nedávno sdílela snímky ze své dovolené na Maledivách, kde nafotila sérii fotek v bikinách. Gabriela si patrně řekla, že je čas dát si od chlapů pauzu a místo manžela Petra vzala na dovolenou kamarádku.

Gabriela je všestranně nadaná což dokázala mimo jiné i v taneční show StarDance. Podle fotek Gábiny je poznat, že si dovolenou v přítomnosti kamarádky užívá plnými doušky.

"Co by to bylo za dovču bez hezkých fotek. Dřív jsem na takový focení moc nebyla, ale věci a časy se mění. Po třicítce jsem si začala připadat tak nějak ještě víc žensky než kdykoli předtím a jsem na to pyšná. Tenhle věk si prostě užívám," svěřila se lidem na Instagramu.

Gábina si nyní vyzkoušela další, zcela novou roli. V novém seriálu Sestřičky Modrý kód si zahraje právě Gabriela Koukalová. Co myslíte, jak to zvládne?

Související články

Další články