Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

V sedmnácti měla dvakrát zemřít. Autonehodu i výbuch ale přežila a dnes je z ní nádherná a inspirující osobnost!

Žena si prošla peklem, ale všechno zlé bylo k něčemu dobré.
Zdroj: koláž archiv
+ Dalších 6 fotografií
Nic se vám nedaří? Nenacházíte žádné východisko z tíživé životní situace? Tak si přečtěte příběh Kellie Mencel. Ta měla hned dvakrát zemřít, dlouho ji trápily těžké zdravotní komplikace a psychicky byla úplně na dně, ale stejně se nevzdala. Dneska je z ní úžasná mladá žena, která je velkou inspirací pro ostatní!

Australance Kellie Mencel bylo teprve sedmnáct, když se jí přihodila vážná autonehoda. Kvůli mikrospánku sjela ze silnice a měla velké štěstí, že vyvázla bez větší újmy na zdraví. Kellie snad ale opravdu bylo předurčeno zemřít.

Po týdnu v nemocnici ji rodina vzala na výlet. Dívka chtěla vyzkoušet vodní lyže. Člun, na který nastoupila, ale nešel nastartovat a vzápětí jím otřásla velká exploze. Kellie se probudila opět v nemocnici, ale tentokrát s mnohem závažnější diagnózou. Popáleniny měla po celém těle a psychicky byla naprosto na dně.

Několik měsíců jí trvalo, než se její kůže uzdravila, trpěla posttraumatickým stresovým syndromem a znovu se také musela učit chodit. Dva roky se pak musela vyhýbat slunečnímu záření. Kvůli svému zevnějšku, kdy chodila kompletně krytá oblečením, to neměla lehké ani mezi ostatními lidmi, kteří si na ni často ukazovali.

Přesto se nevzdala. Rány osudu nakonec překonala a dneska vypadá nejenom úžasně, ale coby osobní trenérka se snaží pomáhat také druhým. Přesvědčit se o tom ostatně můžete v naší galerii.

Tomu říkáme inspirující osobnost!

Související články

Další články