Australance Kellie Mencel bylo teprve sedmnáct, když se jí přihodila vážná autonehoda. Kvůli mikrospánku sjela ze silnice a měla velké štěstí, že vyvázla bez větší újmy na zdraví. Kellie snad ale opravdu bylo předurčeno zemřít.

Po týdnu v nemocnici ji rodina vzala na výlet. Dívka chtěla vyzkoušet vodní lyže. Člun, na který nastoupila, ale nešel nastartovat a vzápětí jím otřásla velká exploze. Kellie se probudila opět v nemocnici, ale tentokrát s mnohem závažnější diagnózou. Popáleniny měla po celém těle a psychicky byla naprosto na dně.

Několik měsíců jí trvalo, než se její kůže uzdravila, trpěla posttraumatickým stresovým syndromem a znovu se také musela učit chodit. Dva roky se pak musela vyhýbat slunečnímu záření. Kvůli svému zevnějšku, kdy chodila kompletně krytá oblečením, to neměla lehké ani mezi ostatními lidmi, kteří si na ni často ukazovali.

Přesto se nevzdala. Rány osudu nakonec překonala a dneska vypadá nejenom úžasně, ale coby osobní trenérka se snaží pomáhat také druhým. Přesvědčit se o tom ostatně můžete v naší galerii.

Tomu říkáme inspirující osobnost!