Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

V rychnovské restauraci se střílelo: Manželská hádka kvůli rozvodu skončila vraždou

Zdroj: TV Nova
Střelba
Během čtvrtečního večera došlo ke střelbě v Rychnově nad Kněžnou. Incident se odehrál v tamější restauraci a byla při něm těžce zraněna žena, která musela byla v kritickém stavu převezena do nemocnice. Podle nejnovějších informací postřelená žena zraněním podlehla. Policie zatkla muže, jenž je z činu podezřelý.

Ve čtvrtek kolem osmé hodiny večerní přijala policie hlášení o střelbě v restauraci U Zvonu v Rychnově nad Kněžnou. Na místo ihned vyjeli kriminalisté, kteří zjišťovali důkazy potřebné na objasnění činu.

Podle dostupných informací portálu TN.cz střílel muž a mířil na manželku, která byla postřelena do hlavy. Incident se odehrál po vzájemné manželské hádce. Stalo se to poté, co mu žena oznámila, že se chce rozvést. Žena musela být po střelbě přepravena do nemocnice, byla v kritickém stavu. Bohužel boj o život prohrála a během pátečního rána zraněním podlehla.

Podle informací televize Nova měl pár tři děti. Dvě jsou už dospělé a jedno je ve věku 13 let.

Nikdo další při střelbě nebyl zraněn. Útočník byl krátce po příjezdu policie zadržen. Podobný incident se odehrál tento týden v Kostelci nad Labem, kde muž postřelil ženu.

Související články

Další články