Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

V rybníce zahynuli Radek, Martin a Radeček: Babička Vlasta jim poslala vzkaz do nebe

V rybníce zahynuli Radek, Martin a Radeček: Babička Vlasta jim poslala vzkaz do nebe
Zdroj: archiv Vlasta Kodydková
Strašné
Od pondělního večera vyšetřují policisté rodinnou tragédii, kdy byla v rybníku Václav ve Lhotě u Příbrami nalezena tři těla. Příčinou smrti byl zřejmě zásah elektrickým proudem. Babička Vlasta o smrti svých blízkých informovala na sociální síti.

V pondělí kolem půl jedenácté večer přijali policisté hlášení, že v rybníku Václav ve Lhotě u Příbramě byla nalezena tři mrtvá těla. Všechny tři osoby byly v příbuzenském vztahu. Jednalo se o otce, syna a nezletilého vnuka.

"S hlubokou ranou v srdci bych vám chtěla oznámit, že nás včera navždy opustili moji milovaní manžel Radek, syn Martin a vnouček Radeček. V našich srdcích zůstanete na věky. Budete nám moc chybět," vyjádřila se ke strašlivé tragédii babička Vlasta, která měla mrtvá těla objevit.

Příčina smrti

Portál pribram.cz pak přinesl informaci, jak k tomuto hroznému neštěstí došlo. Příčinou smrti Radka, Martina a Radečka měl být zásah elektrickým proudem. Podle serveru idnes.cz šel nejstarší muž nejspíš zkontrolovat ponorné čerpadlo, které nefungovalo. Když však vešel do vody, čerpadlo začalo probíjet.

Následně mu na pomoc přispěchal syn a poté i vnuk. Bohužel to mělo tragickou dohru a všichni tři zemřeli.

Od pondělního večera se případem zabývá příbramská policie. Policejní mluvčí Monika Schindlová doplnila, že kriminalisté případ prošetřují jako usmrcení z nedbalosti.

Související články

Další články