Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

V Rusku je možné všechno! Dokonce i sexy úřednice, které vás srazí do kolen

Tahle sexy šťabajzna je jednou ze sekretářek ministerstva obrany. Ale ruku na srdce pánové, kdo z vás by se jí chtěl bránit?
Zdroj: Profimedia.cz
Nejen Rusko šokovaly tyto snímky ruských státních zaměstnanců, které se objevily na internetu. Jsou to například sekretářky ministerstva obrany a dalších institucí!

Jedno lidové moudro praví, že v Rusku je možné všechno.

Dokazují to nejrůznější zákony, vojenské intervence v cizích zemích nebo skutečně bizarní videa, která den co den zaplavují internet. Tentokrát to však Putinova země dotáhla ještě dál! A nutno dodat, že přitom zcela netradičně potěšila téměř celý zbytek světa, zejména pak jeho mužské osazenstvo.

Internetem totiž momentálně kolují velmi odvážné fotky státních zaměstnankyň, které ruská vláda nejspíše neplatí jen za jejich profesionalitu, ale i okouzlující půvab. Ten ostatně můžete ocenit sami v naší galerii.

Závěrem nezbývá než doufat, že se podobná sexy reforma co nejdříve prožene i našimi úřady a institucemi. Jistě bychom poté ty nekonečné minuty čekání na úřadech při úsměvu sexy úřednic snášeli lépe! Tahle reprezentace by totiž stála za hřích...

Související články

Další články

Nejnovější kauzy