Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

V ruské vesnici se převrhl kamion s vodkou: Obyvatelé už týden slaví, vyslaní policisté se zatím nevrátili na centrálu

Ilustrační fotografie.
Zdroj: VKontakte.com
V zapadlé ruské vesnici Maloje Perekopnoje, která leží na řece Volze tisíc kilometrů jihovýchodně od Moskvy, se stala událost, která spíše připomíná scénář z nějakého filmu. Na druhou stranu se tam zase alespoň něco děje. Před týdnem ve vesnici havaroval kamion, který vezl 20 000 lahví vodky. A oslavy místních stále ještě neskončily.

Podle zprávy serveru Vesti se na státní silnici protínající obec převrhl kamion, ale většina lahví havárii přežila. Čemuž nechtěli věřit přivolaní dopravní policisté, kteří už v okolí nehody nenašli žádnou.

Obyvatelé Maloje Perekopnoje měli po nehodě nejprve přispěchat na pomoc řidiči kamionu, který ale z neznámých důvodů z místa nehody utekl. Když obyvatelé řidiče nenašli a usoudili, že nikdo není zraněný, začali „zachraňovat" náklad.

Podle starosty obce „místní aktivisté vodku evakuovali na bezpečné místo", protože auto, jemuž praskla pneumatika, začalo po nehodě hořet.

Poté, co se zpráva o zachraňování vodky ve vesnici, která má 600 obyvatel, rozkřikla po okolí, přišli „pomáhat" příbuzní a známí z okolních vesnic.

Nehodu i zmizení lahví vodky sice začala vyšetřovat policie, jenže vyslaní kriminalisté se do své centrály v nedalekém Saratově navzdory urgencím zatím nevrátili.

Související články

Další články