Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Astrologové prozradili, co nás čeká ve vztazích v roce 2018! Jak na tom budeme s láskou?

Astrologové prozradili, co nás čeká ve vztazích v roce 2018! Jak na tom budeme s láskou?
Zdroj:
Láska, štěstí a vzrušující změny. Takový bude podle astrologů rok 2018. Venuše se totiž setkala třetí listopadový týden s Jupiterem a spolu s novem ve Škorpionu to bude mít velký efekt na náš život! Venuše reprezentuje lásku, mír, harmonii a Jupiter velký růst. Hvězdy a planety jsou seřazeny tak, že příští rok nás čeká kulomet lásky!

Jupiter a Venuše se téměř dotkly a na obloze se tak rozehrál tanec planet, o kterém se nám ani nesnilo. A toto setkání bude mít efekt na další měsíce. Spolu s působením Štíra to pro nás znamená pozitivní změny, které leckomu změní život.

A tahle kombinace nepřinese jenom lásku, ale i mír. Astrologové připomínají, že když došlo k takovému seskupení planet v roce 1994, uklidnila se situace v Belfastu a Izrael uzavřel mír s Jordánskem, v roce 2006 se svět zbavil Saddáma Husajna a dnes už můžeme vidět vliv této konstelace na pádu Roberta Mugabeho, uvedl britský Daily Mail

Připravte se tedy na nával emocí, lásky a citů, které změní váš dosavadní život, čeká nás úplná exploze euforie. Navíc se má situace na světě zlepšovat globálně a konečně by se lidé měli cítit lépe a bezpečněji ve svém prostředí.

V roce 2018 dospěje vaše osobnost, duše konečně prozradí, po čem touží, a vám se začne dařit duchovně i materiálně. Aspoň takovou pozitivní změnu vidí astrologové.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy