Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

V Robinsonově ostrově působí jako nemastná tuctovka: V reálném životě z ní srší sex-appeal

Snad se ještě projeví.
Zdroj: instagram
+ Dalších 110 fotografií
V druhé řadě populární reality show Robinsonův ostrov můžeme vídat plno krásek. Mezi ty nejžhavější patří suverénně Tereza Dušková (22). O téhle holce by se klidně dalo říct, že má pořádné koule. V soutěži se nebojí žádné výzvy a dává do ní všechno. Přesto zatím působí jako šedá myška. Přitom v reálném životě je to pěkně žhavá kočička. Může to být její taktika?

Druhá série Robinsonova ostrova je snad napínavější než ta první. Kromě sexy krásek můžeme tentokrát vidět i vcelku velké podivíny. Tím největším je bezkonkurenčně Karel Šimek, kterého nemohou ostatní soutěžící doslova vystát.

V první řadě všichni diváci mohli oči nechat na Nice Doné, Kačce Šuriákové a na prsou Petry Paluskové. Tentokrát si dívky, co se týče krásy, výrazně polepšily.

Proto také není divu, že se ho snažili co nejrychleji zbavit. Tahle taktika rozhodně není zrovna fajn. I když se traduje, že sympatické a pohledné holky nemají nic moc v hlavě, tak v případě Terezy Duškové to neplatí.

V reality show prozatím působí jako šedá myška a moc nechce, aby byla svým protivníkům na očích. To by mohlo Terezu dostat až do sloučení, a pak stačí jen sbírat jednu imunitu za druhou.

Fyzicky zdatná každopádně je a byla by příjemná změna, kdyby tentokrát vyhrála dívka. V reálu je Tereza pořádně žhavá kost, která se nebojí jít s kůží na trh. O téhle dívčině ještě určitě uslyšíme.

Související články

Další články