Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

V Riu to pěkně vře! Kromě olympiády se tam volí nejkrásnější zadeček

V Riu to posledních pár dní pořádně žije! Nejenže je celý svět na nohou kvůli olympijským hrám, ale také se tam volí Miss Bumbum neboli nejkrásnější zadeček. Dokonce se kvůli kráskám musely uzavřít i některé silnice. A že je na co se koukat!

Soutěž o nejkrásnější pozadí Miss Bumbum je v Riu velmi populární. A tak se není čemu divit, že se do soutěže přihlásilo přes tisíc dívek z celé země. A porota si lámala hlavu nad tím, které krásky se dostanou do top 15.

Krásné odhalené pozadí je symbolem Brazílie, a tak si na něm dávají ženy pořádně záležet. Mít sexy zadeček ale není jen tak. Musí se na něm pořádně zamakat! „Jde o součást velkého karnevalu, který se pořádá každý rok. Soutěž je zaměřená na krásné brazilské zadečky. Naše ženy rády ukazují svoje přednosti,“ řekl organizátor soutěže Cacau Oliver. Soutěž má také poukázat na to, jaké krásné ženy s úžasnými zadečky si Brazílie pěstuje.

Miss Bumbum je velmi oblíbená a chtěla by se jí stát skoro každá žena v zemi. Dokonce se do soutěže přihlásila i matka s dcerou! Pokud si ale pomáháte různými plastickými operacemi, tak máte smůlu. Nejkrásnější pozadí musí být 100% přírodní.

A tak každá účastnice musí podstoupit velmi přísné testy a vyšetření. Nesmí se použít žádné kosmetické přípravky, preparáty ani úpravy. Zadečky se rozvrtí v ulicích Rio de Janieira už v říjnu, a tak se máme na co těšit!

Související články

Další články