Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

V Řevnicích skočila pod vlak dívka: Omlouvám se, napsala před smrtí

Dívka skočila pod vlak: Omlouvám se, vzkázala
Zdroj: profimedia
Tragédie

V neděli skočila v Řevnicích pod vlak šestnáctiletá dívka. Ta na místě zemřela. Před smrtí prosila na sociální síti Instagram o to, aby jí nejbližší sebevraždu odpustili. Spekuluje se, že svůj život ukončila z nešťastné lásky.

Smrt kvůli nešťastné lásce?

Dívka se s největší pravděpodobností rozhodla spáchat sebevraždu. V neděli kolem poledne skočila pod vlak. Srážku bohužel nepřežila. Teprve šestnáctiletá dívka zemřela na místě, kvůli vzkazu, který před svou smrtí zanechala, se spekuluje, že svůj život ukončila z nešťastné lásky.

Na sociální síť Instagram dle informací Blesku psala: "Jenom se chci omluvit všem svým blízkým za to, že jsem to vzdala. Cpu to sem, protože jsem nestihla napsat dopis. Odpusťte mi moje sobecké jednání, jenže já už celej svůj život nezvládám. Omlouvám se, kamarádi. Miluju vás a miluju tebe, Maxi."

Strojvedoucí má nárok na pomoc psychologa, říká Huml

"V dopoledních hodinách došlo mezi Zadní Třebaní a Řevnicemi ke sražení mladé ženy vlakem. Pravděpodobně se jedná o sebevražedný úmysl," potvrdili záchranáři. Sebevraždy skokem pod vlak nejsou bohužel nikterak výjimečné. Psychickou stopu pak zanechávají ale i na strojvedoucích, kteří už nestačí zastavit, přesto si uvědomují, co se před nimi právě odehrává.

"Strojvedoucí musí učinit výpověď na policii, většinou ne hned, ale až druhý den, protože je zpravidla rozrušený. Většinou dostane alespoň tři dny volna a má nárok na pomoc psychologa. Někdy psycholog rozhodne jinak a strojvedoucí je pak vyřazený z práce kvůli špatnému psychickému stavu i na měsíc. Já sám jsem srazil asi šest lidí a jde o zážitek, který se vám vryje do paměti na celý život," popsal už dříve pro eXtra.cz českoněmecký strojvedoucí a expert Jan Huml (65).

Související články

Další články