Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

V reality show Štiky bude dusno i nadále: Michal dostane k narozeninám nafukovací pannu!

+ Dalších 93 fotografií
Není tomu dlouho, co byl odvysílán premiérový díl reality show Štiky, který nahlíží do soukromí života rodiny Štikových a Koktových. Pekelné hádky a neshody jsou pro obě rodiny denním chlebem. V pokračování bizarního pořadu uvidíme oslavu narozenin Michala, který dostane jako dárek nafukovací pannu. Chce mu snad Monika naznačit, že je v posteli neschopný? Ona sama popírá, že by to byl její nápad. Důvěru okolí ale příliš nemá.

Narozeninový den Michala je tady! Rodina se pomalu schází ke společnému slavnostnímu obědu. U stolu usednou obě dvě rodiny a nebyli by to oni, kdyby se okamžitě nespustila lavina hádek. Michal dostane k jeho překvapení černošskou nafukovací pannu. Moc nadšení ale neprojevuje.

„Podle mě to byla urážka pro Michala, protože Michal je furt dobrej, mladej chlap, kterej si ženu dovede sehnat sám a nepotřebuje nafukovací pannu. Jsem přesvědčen, že za tím byla Monika. Nemyslím, že by to kupoval Ifko,“ říká Josef Kokta (61) v ukázce.

Jeho milovaná Charlottka mu pannu nezapomene strkat přímo do obličeje. Na to se její tatík ale příliš netváří. Reality show Štiky pokračuje v pondělí 30. dubna ve 21.30.

Mohlo by vás zajímat

Další články