Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

V případu zmizelé Valerie (6) je hlavní podezřelou babička: Nedokáže vysvětlit, kde dívka je

Zdroj: pixabay.com/Policie ČR
Naprosto nepochopitelný případ zmizení šestileté holčičky z pražského Žižkova řeší pražští kriminalisté. Valerie Kvasničková měla být podle dostupných informací naposledy viděna v říjnu roku 2017. Její zmizení ohlásil jeden z příbuzných téměř po roce, protože holčičku údajně dlouho neviděl. Valerii měla v opatrovnictví její babička, která byla vzata do vazby s tím, že je prozatím jedinou podezřelou.

Teprve šestiletá Valerie Kvasničková z pražského Žižkova zmizela minulý rok v říjnu. Nikdo z její rodiny nebo známých holčičku nepostrádal. Z naprosto nevysvětlitelných důvodů její zmizení ohlásil kdosi z rodiny až nyní.

Nejenom veřejnost je pobouřena a zcela zděšena. "Jak je možné, že holčičku nikdo celý rok nepostrádal?" ptají se lidé v diskuzích. Malou Valerii a její tři další sourozence měla v opatrovnictví jejich babička.

Babička strážcům zákona nedokázala vysvětlit, kde se Valerie momentálně nachází. „Kriminalisté s šedesátiletou ženou zahájili trestní stíhání pro trestné činy opuštění dítěte nebo svěřené osoby a zanedbání povinné výživy. Zároveň podali podnět na její vzetí do vazby, což soud akceptoval,“ řekl mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

Babička je zatím jediná podezřelá osoba, protože měla holčičku v opatrovnictví. Valerie byla naposledy viděna na začátku října 2017. Někteří příbuzní tvrdí, že dívku viděli ještě o Vánocích, ale jisti si tím nejsou.

Valerii je šest let, má černé vlasy, hnědé oči a hubenou postavu. Všechny, kdo by o dívce mohli mít nějaké informace, policisté prosí, aby zavolali na linku 158.

Související články

Další články