Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

V premiérové Výměně manželek poteče alkohol proudem: Místo knížky pro Miloška, vodka pro mámu

Zdroj:
+ Další 3 fotografie
výměna manželek
Velká dramata, silné příběhy, ale i velmi vypjaté situace, to je divácky oblíbená reality show Výměna manželek, která startuje už ve středu. Premiérový díl bude opět stát za to. Na jedné straně bude maminka Nikola s manželem a dvěma dětmi a na straně druhé Petra, její partner, syn a spolubydlící. Náhradní matka Nikola v nové rodině zjistí, že Petra má velmi blízko k alkoholu a zanedbává kvůli tomu syna Miloška.

Televizní štáby se opět rozjedou po celé republice, aby divákům přinesly zajímavou sondu do českých domácností a jedinečnou příležitost sledovat desetidenní působení manželky v náhradní rodině.

V premiérovém dílu Výměny manželek se představí Petra a Nikola. Nikča má dvě děti a spolu s mužem žijí v Rozvadově, Petra má syna Miloška s o mnoho let mladším mužem a v pražské domácnosti žijí ještě s dalšími lidmi.

U Petry doma se hodně popíjí, na což si před náhradní manželkou začne stěžovat její muž. Sám na tom není lépe, ale Petra se dozví odstrašující detaily. Premiérový díl bude plný vyhrocených situací a neuvěřitelných zjištění.

Náhradní maminka Nikola se třeba dozví, že malý Milošek nemůže dostat knihu kvůli údajné špatné finanční situaci rodiny, ale na vodku a další alkoholické nápoje se peníze najdou vždy.

Související články

Další články