Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

V Praze v obchodním centru na Smíchově nahlásil anonym bombu: Probíhá velká evakuace

Neznámý útočník ohlásil bombu.
V pondělí odpoledne ohlásil neznámý útočník bombu v Praze v obchodním centru OC Smíchov. Policie okamžitě uzavřela nákupní centrum a pro jistotu i Plzeňskou ulici ve směru od Anděla na Řepy. Na místě jsou složky Integrovaného záchranného systému a pyrotechnik.

„Z důvodu anonymní výhrůžky o uložení nástražného výbušného systému jedou složky IZS a pyrotechnik do nákupního centra na Smíchově v Praze 5,“ informovala policie na Twitteru. Na místě zasahují policisté, pyrotechnik i psi vycvičení na vyhledávání výbušnin.

„Zatím nedokážeme odhadnout, jak dlouho to bude trvat. Čekáme na pokyny policie,“ sdělila pro TN.cz Aneta Řehková, tisková mluvčí Dopravního podniku hlavního města Prahy.

Oznamovatel označil čas výbuchu jako 18. hodinu odpolední.

Aktualizováno 21:30

Provoz pozastavené dopravy byl zhruba kolem šesté částečně obnoven. Policie ukončila akci až před půl desátou večerní. Lidé se tak konečně mohli dostat do podzemních garáží pro svá auta.

„Žádný nástražný výbušný systém policisté na Smíchově nenašli. Na místě se vše vrací do normálu. Kriminalisté teď budou pátrat po pachateli trestného činu šíření poplašné zprávy,“ potvrdili policisté na sociálních sítích.

Mohlo by vás zajímat

Další články