Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

V Praze řádí úchylové: Jeden na ženy vytahuje obnažený úd, druhý je rovnou znásilňuje!

Zdroj: pčr
pomozte policii
Ženy v Praze aby se bály vytáhnout paty z domu. Policie v současné době marně pátrá hned po dvou sexuálních násilnících naráz. Jeden z nich se před ženami, včetně matek s dětmi, předvádí s penisem v ruce a osahává je, druhý svou oběť pronásledoval až domů a tam ji znásilnil.

Po znásilňovači policie pátrá už od konce září. Nebohou ženu znásilnil v noci v domě v Branické ulici na Praze 4. „S kamarádkami jsme jeli taxíkem domů a nechala jsem se vysadit asi padesát metrů před domem, kde bydlím, kvůli rozkopané cestě. Když jsem vešla dovnitř, tak mi zezadu pán chytil dveře a skočil po mně a snažil se mě znásilnit,“ popsala žena. To se mu ještě vysmekla, ale dostihl ji v mezipatře a tam své dílo dokonal. Žena nechtěla křičet a nechala si to líbit, protože nechtěla vzbudit své děti a také se bála, aby jí to prase ještě více neublížilo.

Policie žádá veřejnost, aby jim pomohla sexuálního násilníka dopadnout. Muži je mezi čtyřiceti a padesáti, je zhruba 180 centimetrů vysoký a mohutný. Po stranách hlavy měl více vlasů a nahoře prořídlé. Zřejmě mluví česky bez přízvuku.

Další úchyl

Do toho začal v Praze řádit další úchyl. Během dvou dnů stačil obtěžovat už nejméně tři ženy. A všechny v Pekařské ulici na cestě mezi tamní pekárnou a autobusovou zastávkou Šafránkova. K prvním dvěma došlo v neděli odpoledne osmnáctého listopadu, mezi půl druhou až druhou hodinou, třetí se stal o den později, tedy devatenáctého listopadu ve tři čtvrtě na pět odpoledne.

"Při prvním incidentu se hledaný muž připojil k ženě, která se šla to odpoledne proběhnout. Nejprve běžel za a posléze vedle ní, přičemž ji začal osahávat na hýždích. Nakonec své oběti zastoupil cestu a začal ji poměrně razantně osahávat v rozkroku.

Ženě bylo mužovo počínání krajně nepříjemné a snažila se mu bránit. Muže nejprve udeřila pěstí do obličeje a pak se ho snažila od sebe odstrčit, bohužel marně. A tak začala na celé kolo křičet o pomoc. Až teprve toho se sexuchtivec zalekl a utekl pryč," uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Po tomto neúspěchu si hledaný muž vyhlédl o půl hodiny později na té samé panelové cestě další běžkyni. Vůči té už tak kontaktní nebyl. Nejprve muž totiž postával na okraji cesty a teprve tehdy, když se k němu žena přiblížila, jí zkřížil cestu s obnaženým penisem v ruce. Ve třetím případě obtěžoval s penisem v ruce matku s miminkem v šátku a dalšími dětmi okolo.

Podle popisu všech tří žen je muži 30 až 35 let, je asi 170 centimetrů vysoký, snědé pleti a střední, spíše štíhlé postavy. Má upravené, asi centimetr dlouhé vousy. Při všech útocích byl oblečený do tmavě šedé mikiny s kapucí a šedivých kraťasů z teplákoviny. Veškeré informace o obou hledaných mužích je možné oznámit na linku 158.

Související články

Další články