Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

V Praze řádí Střihoruký Edward: Záhadný fantom stříhá ženám vlasy v tramvajích

Záhada
Policie České republiky aktuálně pátrá po Střihorukém Edwardovi, který řádí po Praze. Policisté už evidují několik případů, kdy neznámý pachatel ženám z nepochopitelných důvodů ustřihl pramen vlasů. Vyšetřovatelé prosí veřejnost o pomoc při pátrání po muži, kterého nyní označují jako důležitého svědka.

Pražští policisté pátrají po neznámém výtržníkovi, který stříhá ženám vlasy v tramvajích. Policie zatím eviduje pět případů, kdy byly ženy záhadným fantomem připraveny o kadeře. Případ jedné poškozené se odehrál minulé úterý.

"Jedna z poškozených cestovala v úterý 10. února ráno tramvají ve směru na Újezd v Praze 1, když cítila, jak jí někdo sahá zezadu na vlasy. Následně zjistila, že jí chybí pramen vlasů a někdo jí ho během cesty tramvají ustřihl," napsala policie na oficiálních stránkách.

V průběhu vyšetřování se kriminalistům podařilo zjistit, že v době činu tramvají cestoval muž, kterého následně zachytily kamery, jak utíká po ulici. "Tohoto muže potřebují kriminalisté k případu vyslechnout," uvedla policie s tím, že v tuto chvíli je muž vnímán jako svědek.

Pokud byste muže na fotografii poznali, ozvěte se na linku 158. Případ se prověřuje pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví.

Související články

Další články