Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

V posteli zažila středověk: Zajda Petr to Monice Štikové udělal na rytíře! Máme FOTKY

Zdroj: Instagram
+ Dalších 23 fotografií
Postelové hrátky
Pro Moniku Štikovou (46) byl zajda Petr Binias (22) spásou, na kterou dlouho čekala. Rozkvetla do krásy a prospívají jí nejenom chvíle, kdy stojí po jeho boku, ale zejména, kdy vedle něj leží. Že to je mezi nimi pořádná divočina, když se zatáhnou závěsy, propálila sama Monika na výletě po Čechách!

Monika má ráda divočinu! S výrazně mladším Petrem Biniasem si to v pondělí dali ve středověkém stylu. Zajda tasil místo hokejky naleštěné kopí a čím nahradil puk, to už snad radši ani nechceme vědět.

Věkově vzdálený páreček si užívá slunných dnů ve středověkém městečku a řádí tam nejenom v denních hodinách. "Čas na lásku," hlásila do krásy rozkvetlá Monika na Instagramu. A všem pak bylo jasné, že se v posteli, kterou Štiková ukázala, strhla drsná středověká vřava. Kdyby u toho byl Jan Žižka, byl by přišel i o druhé oko.

Monika s Petrem se navíc netají tím, že si chtějí pořídit miminko. Třeba se jim narodí malý rytíř. Zatímco před několika týdny své otěhotnění Štiková otevřeně rozebírala, teď už se o něm bavit nechce. Všem pochybovačům ale definitivně zavřela pusu: "Ano, jsem plodná a Petrovi dítě dám!"

Související články

Další články