Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

V posteli za peníze: Kristýna z Výměny, kterou týral Pavel, přiznala divokou minulost

Zdroj: archiv
+ Dalších 16 fotografií
Výměna manželek
Středeční díl Výměny manželek byl opět napěchovaný emocemi. Odhalil soukromí dnes už bývalého páru Pavla a Kristýny. Mezi nimi panovalo velké napětí. Klidné období se střídalo s agresivitou, která přerostla až v násilí. Pavel byl označen za tyrana a po odvysílání reality show se s ním Kristýna rozešla. Jenže i teď na maminku malého Marečka vyplula řada věcí - třeba to, že si zřejmě přivydělávala sexem za finanční odměnu...

„Vlezlo na mě několik ženatých nebo zadaných chlapů a proč??? Protože jim ženská nedala doma to co já, a když už dají nějakou korunu za to, co by ne,“ netajila se Kristýna, která má i svůj profil na jednom portálu pro dospělé, který je určen k seznamování, ale i sexu za peníze. O něm ale říká, že je falešný a sama si ho nezaložila. „Někdo před dvěma lety mi založil na amatérech profil,“ tvrdí Kristýna.

Její dramatický příběh o lásce k tyranovi a modřinách měl po natáčení Výměny manželek ještě bolestivou dohru. A dokonce údajně zasahovala policie. „V březnu mi Pavel volal, že si našel ubytovnu a že mě chce vidět. Tak jsem si říkala, že měsíc spolu nejsme, že se dal nějak do kupy. Alespoň v hlavě. Tak jsme se viděli, pak jsme se viděli podruhé. Pak to bylo častěji… Ale jen jako kamarádi. Když zjistil, že se s někým stýkám, dostala jsem znovu po čuni. Tekla mi krev z nosu. A to jsem už utekla z bytu a volala jsem policii. Tím se to celé ukončilo,“ prozradila po natáčení mladá maminka, která má hodně pikantní minulost.

Dnes je prý šťastná. Našla si nového přítele. „Je sice starší, ale pomáhá nám. Syn si s ním rozumí. Neměnila bych,“ dodala Kristýna, která své tajemství o týrání odhalila až před kamerou.

Kristýna dříve pracovala i podle Pavla v Německu, kde zřejmě nepracovala jako asistentka, ale spíše v erotickém průmyslu…

Související články

Další články