Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

V posteli NA MAFIÁNA: Žhavá Ficova asistentka detailně popsala, jak to má nejradši!

Takhle to mám při sexu nejradši, popsala Ficova asistentka!
Zdroj: facebook.com, archiv
+ Dalších 26 fotografií
Bývalá asistentka slovenského premiéra Roberta Fica (53) Mária Trošková (30) měla být milenkou mafiánského bosse Antonia Vadaly. Podle její maminky se dokonce měli brát. Po vraždě investigativního novináře Jána Kuciaka (†27) je ale všechno jinak. Trošková musela jít od válu a chodí jí výhrůžky. Není ale žádná stydlivka, a tak popsala, co ji v posteli nejvíc vzrušuje!

Odhalené poprsí a svůdný obleček. Řeč není o hvězdě filmů pro dospělé, ale bývalé asistence slovenského premiéra Roberta Fica. Žhavá Mária Trošková musela po popravě novináře Jána Kuciaka rezignovat.

Ukázalo se totiž, že měla být milenkou podnikatele Antonia Vadaly, který měl pracovat pro italskou mafii. A právě ta podle všeho stála za vraždou Kuciaka.

Trošková má za sebou pestrou minulost. Nafotila odvážné snímky a nezdráhala se mluvit ani o svých sexuálních choutkách. Poprvé na to vlítla v šestnácti letech a při milostných hrátkách si nejvíc užívá kousání do krku a uší. A jak přiznala v rozhovoru pro server SME.sk, do oušek ji jemně kousal i premiérův pes.

V současné době trápí Máriu ale úplně jiné starosti. Má strach o svůj život. „Bojím se o její život, bojím se i o svůj. Nevycházím z bytu a nikomu neotvírám. Mária je izolovaná, ale my ne a s manželem podnikáme kroky také k zajištění naší bezpečnosti. To není normální, co se děje,“ řekla pro cas.sk její vyděšená maminka.

Související články

Další články