Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

V posteli musíte být mrcha: Co dělají ženy jinak, aby z nich muži byli paf

Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
Není to nic náročného ani zvrhlého. Dnes už nikoho nezajímají hodné holky, které si neumějí říct o to, co chtějí. Doba se změnila a s ni i ženy. Co však dělat, aby vámi byl muž doslova okouzlen a vy jste to měla tzv. na háku? Kouzlo tkví k maličkostech. Máme pro vás několik rad, jak na tom zapracovat!
  • Prodejte to, co máte. Na dokonalý sex prostě dokonalé tělo nepotřebujete! Zapomeňte na všechny ty instagramové fotky a videa a věřte si! To je ten největší sex-appeal, který můžete muži ukázat.
  • Dejte najevo, že vás to baví. Křičte u toho, buďte přítulné, cokoliv vás napadne. Pokud však budete zticha a budete stát jako solný sloup, opravdu to nikoho nevzruší. NIKOHO!
  • Ukažte, že si umíte hrát i sama se sebou. Není na tom nic špatného a zlobivé holky vědí, že to mají dělat. Jdete do toho?
  • Šokujte ho! Kupte si nějakou erotickou pomůcku a když to bude nejméně čekat, vytaste ji jako svou zbraň. Zaručeně vám s ní pomůže.
  • Mluvte. Holky, které vědí, co chtějí, používají často dvojsmyslné narážky. Uvidíte, že se mu ihned zavaří nejen mozek.
  • Hrajte si a hrajte si hodně. Sex je hra, takže kdo ho nehraje, prohraje.

Související články

Další články