Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

V POSTELI MARNÁ: Agáto Prachařová, tohle snad raději vůbec nečti!

Zdroj: archiv
+ Dalších 27 fotografií
Jak někteří čtenáři eXtra.cz již stihli postřehnout, členem našeho redakčního týmu se stal protřelý a všemi mastmi mazaný bulvární velikán David Zápal. Všechny podstatné lidi ze šoubyznysu zná a koho nezná, ten v podstatě nic neznamená. David našim čtenářům nyní přináší první ze svých glos, tentokrát na aktuální téma s kritizovanou modelkou.

Agáta Prachařová (32), mistryně světa v udržení manželství s Jakubem Prachařem (34), je určitě jednou z nejkontrover­znějších osobností v miniaturním českém šoubyznysovém rybníčku. Působí nafrněně (ne, že by nebyla, ale poslední dobou to slušně maskuje) a je v médiích tak často, že na ni už někteří lidé mají těžkou alergii. Závist je svině, ale někdy se fakt nedivím.

Samozřejmě se svou postavou by do Playboye už nemohla, takže není divu, že poslední fotky jejího povislého a potlučeného těla vyvolaly velkou řadu ohlasů (i když před titulem „double matka“ velký respekt!). Jaká ale ve skutečnosti je?

Dlouhá léta žila s námi, bulvárními škrabaly, v symbióze. Takže kdykoli byla nouze o témata, stačilo zavolat Agušce, vytáhla si článek o sobě na první dobrou z paty. Nešlo ji nezbožňovat!

Postupně si ale začala připadat jako centrální mozek bulvárního lidstva, chovala se povýšeně, a když byla schopná do rádia pozurážet i svoje kolegyně z redakce, naštvala nás v branži snad všechny.

S Agátou mám osobně legrační vztahy. Po jednom kritickém článku o ní jsem se na sociální síti dozvěděl, že jsem nejhnusnější člověk na světě (žádná novina, to si myslíme dva), ani text k fotkám upozorňujícím na lehčí problém s pleškou ji úplně neokouzlil.

Jenže žádná válka na život a na smrt to fakt není. Jestli je o Agátě potřeba něco vědět, je to fakt, že je bezskrupulózní obchodnice a prospěchářka (což není sama). Jakmile bylo něco potřeba zpropagovat, chtěla nejlepšího, takže po kom asi tak měla sáhnout? :) Všechny nenávisti byly ve vteřině v čudu.

Další věc: nikdy Jakubově ženě nevěřte, že bulvár nesnáší, opovrhuje jím, píše o ní lži a je veskrze špatný. Nic pokrytečtějšího jsem v životě neslyšel. Ona ho miluje! Málokdo dokáže různými triky dostat bulvár na svou stranu vždycky, když mu hoří koudel u zadku. Bulvár ji udělal, bulvár jí dlouhá léta zajišťoval živobytí a sem tam opravoval pověst. Bez něj by se těžko prosadila a tak dlouho udržela nahoře.

Jednou jedinkrát se jí nepovedlo ukočírovat mediální mr*ky: ve chvíli, kdy jsem rozpoutal její skandál s údajnou nevěrou s Jiřím Tlustým. Pokusila se mě uplatit exkluzivními fotkami od moře, když na to téma zapomenu. Po vydání článku se pak snažila celou story zazdít, až mě pak dostal do kolen Jakub Prachař, když mi zavolal a naštvaně mi potvrdil, že všechno, co jsem napsal, je pravda.

A když se v dalším telefonátu snažila Agáta zabrzdit nový článek s jeho vyjádřením, ještě z dálky řval: „Ať to pan Zápal napíše, vždyť je to pravda!“. A Jakuba Prachaře já, na rozdíl od Agáty, poslouchám.

Byla to pecka. Asi jako by volal božský Kája a potvrdil problémy s Ivanou!

Agátě nelze upřít perfektní schopnosti, protože tenhle skandál dokázala ustát a bůhvíčím Prachaře přesvědčit, ať s ní zůstane. Jsou snad na sobě závislí finančně? Možná, kdo ví. Že by to s ním uměla dobře v posteli? Těžko říct.

Něco mi ale říká, že holka, která chodila se Sámerem Issou (32), asi na sex moc nebude (ne, že bych věřil, že ti dva spolu v soukromí něco měli). A i týpek ze SuperStar Filip Jankovič vám mimo záznam potvrdí, že chození s ní nebylo nic moc. Jako že hodně špatné. Jakou roli v tom hrála jeho rozdvojená sexuální orientace, to si netroufám odhadovat.

Podobné věci jsem ale od chlapů, co prošli jejím životem, slyšel ještě párkrát.

Další magii předvedla Agáta loni, když se objevil jakýsi fotograf, tvrdící, že i s ním měla spát. Modelka využila těhotenství, efektně se mediálně zhroutila a vše vyšumělo do ztracena. Stejně tak jako aféra fotek Agáty se Štáfkem z Vyšehradu. Jakub mi ale tentokrát nevolal. Nevymazal mu někdo radši moje číslo? Asi mu pro jistotu pošlu esemesku. Co kdyby mě ještě někdy v budoucnu potřeboval?

Ohledně Agáty jsou zajímavé třeba ještě vztahy s její matkou Veronikou Žilkovou. Jen úplný magor by si nevšiml, že o Prachařovi nemluví jako o milovaném zeťáčkovi a že jejich vztahy prochází hodně silnými turbulencemi. Dostalo mě, když jsem se Agáty před léty ptal, jestli je pravda, že ji Jakub uháněl už dlouhá léta a vždy, když četl, že má krizi ve vztahu, najednou se ozval s kytkou a nabídkou večeře. Informátor vlastně tehdy v podstatě naznačoval Prachařovu zoufalost a dělal z něj loudila.

Čekal bych všechno, v první řadě určitě totální popření. Jenže místo toho přišlo: „To ti řekla máma, co?“ Holky to asi mezi sebou nemívají vždy úplně růžové. Jo, a neřekla, kdyby vás to zajímalo.

Mohl bych se tu rozepisovat ještě hodiny. O skandálu ve Varech. O tom, s kým vším spala a o kom nevíte. O tom, z čeho vlastně žije, když modeling už nevynáší. Ale třeba si necháme něco na příště.

Související články

Další články