Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

V pořadu MasterChef se vyřazovalo dvakrát: Soutěž museli opustit Pája a Evka

V pořadu MasterChef se vyřazovalo dvakrát: Soutěž museli opustit Pája a Evka
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
MasterChef 2020
Středeční díl pořadu MasterChef Česko 2020 přinesl speciálního hosta, novou spolupráci se známým fastfoodovým řetězcem a oproti minulému dílu se vyřazovalo. A tentokrát hned dvakrát. Soutěž museli opustit Pája a Evka, kteří předvedli v druhé výzvě nejhorší výkon.

Speciálním hostem středečního dílu MasterChef Česko 2020 je Petr Březina, který se účasnil loňské řady Nebude sice vařit, ale za to se postaví vedle porotců a výsledné pokrmy soutěžících bude hodnotit s Radkem, Přemkem a Honzou

Vlastní bageta na trhu

V prvním úkolu soutěžící museli vymyslet vlastní bagetu pro fastfoodový řetězec Bageteria Boulevard. Výherce této výzvy mohl s daným řetězcem navázat spolupráci a vymyslet si svou speciální bagetu. Podobnou možnost měl v minulosti Pavel Berky, který pro Bageterii vytvořil vlastní sendvič.

Soutěžící si mohli z jakýchkoliv 6 komponentů vytvořit bagetu po svém. Ivka a Pavlína zvolili zdravější formu a například Pepa vytvořil "pořádnou chlapáckou bagetu" s romadúrem a karbanátkem. A povedlo se mu i ji sám ochutnat společně s porotou a Březinou. Výzvu vyhrála Pavlína a její bageta bude prodávána po celé republice.

Kolo štěstí pro výběr surovin

Pája, Pavel, Jitka, Evka a Roman museli pro svou příští výzvu použít kolo štěstí. Každý si vytočil jednu surovinu a dvě omezení. Někteří přišli o čas a například Evka nesmí použít žádnou tekutou surovinu. Nejhůře si vedl Pája a soutěž musel opustit. Svým kolegům popřál hodně štěstí a slíbil, že bude fandit. Tentokrát se vyřazovalo dvakrát, ze soutěže odešla i Evka, které se nedařilo.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy