Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

V pondělí ráno mrzlo. Závěr týdne ale přinese příjemné teploty!

(ilustrační foto)
Pondělní ráno už dost vypadalo jako to klasické podzimní. Postupem týdne by se teploty měly zlepšovat. Příčinou bude teplý vzduch, který od úterka začne proudit do Česka, ale také oblačnost. Ta se objeví nejvíce v úterý a ve středu. Koncem týdne by se teploty měly došplhat na krásných 20 °C.

Na konci týdne se dočkáme teplot mezi 15–20 °C. V těch nejteplejších oblastech České republiky by teploty měly jistě překročit 20 °C.

Pondělí bude zprvu skoro jasno, objeví se i ranní mlhy. Během dne bude polojasno až oblačno. V horských oblastech se mohou objevit i srážky. V druhé části dne přibude oblačnosti a večer se může na většině území objevit déšť. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 9–13 °C.

V úterý bude zataženo a oblačno. Teploty by neměly překročit horní hranici 15 °C. Na většině území by se měl objevit slabší déšť.

Středa na tom nebude o moc jinak. Předpokládaná je zatažená obloha s občasným deštěm a přeháňkami. Postupem dne však oblačnosti začne ubývat a srážky by měly být jen ojedinělé. Teplota se vyšplhá ke 12 až 16 °C.

Čtvrtek bude polojasno až oblačno. Primárně na severním území se ojediněle objeví slabé srážky. Rtuť teploměru by se měla pohybovat mezi 15 až 18 °C.

Pátek bude krásným podzimním dnem. Předpokládá se polojasná až oblačná obloha, kterou opět na severu a tentokrát i na severovýchodě doplní ojedinělé srážky. Teploty se budou na celém území ČR pohybovat mezi 11–17 °C.

Na víkend je předpověď velice pozitivní. Předpověď mluví o polojasné až skoro jasné obloze. Kromě ranních mlh můžeme očekávat nejvyšší denní teploty 15–20 °C.

Související články

Další články