Na konci týdne se dočkáme teplot mezi 15–20 °C. V těch nejteplejších oblastech České republiky by teploty měly jistě překročit 20 °C.

Pondělí bude zprvu skoro jasno, objeví se i ranní mlhy. Během dne bude polojasno až oblačno. V horských oblastech se mohou objevit i srážky. V druhé části dne přibude oblačnosti a večer se může na většině území objevit déšť. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 9–13 °C.

V úterý bude zataženo a oblačno. Teploty by neměly překročit horní hranici 15 °C. Na většině území by se měl objevit slabší déšť.

Středa na tom nebude o moc jinak. Předpokládaná je zatažená obloha s občasným deštěm a přeháňkami. Postupem dne však oblačnosti začne ubývat a srážky by měly být jen ojedinělé. Teplota se vyšplhá ke 12 až 16 °C.

Čtvrtek bude polojasno až oblačno. Primárně na severním území se ojediněle objeví slabé srážky. Rtuť teploměru by se měla pohybovat mezi 15 až 18 °C.

Pátek bude krásným podzimním dnem. Předpokládá se polojasná až oblačná obloha, kterou opět na severu a tentokrát i na severovýchodě doplní ojedinělé srážky. Teploty se budou na celém území ČR pohybovat mezi 11–17 °C.

Na víkend je předpověď velice pozitivní. Předpověď mluví o polojasné až skoro jasné obloze. Kromě ranních mlh můžeme očekávat nejvyšší denní teploty 15–20 °C.