Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

V pokračování Špindlu nezůstal kámen na kameni. Jakých hvězd se zbavili a kdo naopak zazáří nově?

Špindl 2
Zdroj: Špindl 2
+ Dalších 9 fotografií
EXTRA HOST
Už za měsíc se do kin přiřítí pokračování zimní komedie, kterou sice kritici strhali, ale diváci vzali bijáky útokem. Autoři Špindlu 2 se ale překvapivě zbavili celé plejády slavných jmen včetně Anny Polívkové (40), Anety Krejčíkové (28) nebo Marka Vašuta (59). Proč? Podívejte se ve videu na ukázku z rozhovoru s režisérem snímku a exporotcem StarDance Radkem Balašem (53).

Zůstali například Oldřich Navrátil, Jitka Sedláčková, Lukáš Pavlásek, Alice Bendová nebo Jakub Kohák. To Polívková, Krejčíková či Vašut, ale i Lukáš Langmajer, David Gránský, Jan Révai, Igor Bareš nebo Leoš Noha se stali oběťmi scénáře. Na hory se totiž tentokrát přijede rekreovat z větší části úplně jiná parta lidí, takže i osazenstvo filmu se z velké části změnilo. To Radek Balaš prozradil i v našem pořadu Extra Host

„Byl to jeden z nejkrásnějších zážitků poslední doby. Byla to vzrušující, nádherná jízda. Je to jiné než jednička. Bylo fantastické, že jsem si mohl sestavit vlastní partu herců, s kterou jsem strašně rád pracoval. A naopak jsem se potkal s některými, což jsi Evičko i ty,“ řekl umělec moderátorce pořadu Evě Decastelo (41).

Nováčci

Rejža nově přizval jiná zvučná jména. Nechybí Milan Peroutka, Radim Fiala, Kateřina Kaira Hrachovcová, Filip Blažek nebo Hanka Vagnerová „Jsou tam ale lidé ze starší generace, například Roman Skamene, což bylo fantastické setkání. Bavilo ho pracovat na hereckých detailech. Máme tam Janu Synkovou v krásné roli dětské psycholožky. Je to nesmírně bohaté spektrum mnoha lidí,“ uvedl Balaš.

Celý rozhovor Evy Decastelo, která ví, na co se ptát, s velmi zajímavou postavičkou českého showbyznysu, která má co říci, uvidíte ve čtvrtek 7. listopadu od 19 hodin.

Co Radek Balaš říká o letošní StarDance? Kdo ji tentokrát vyhraje? Na video se podívejte zde

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy