Zítra byste se měli mít obzvlášť na pozoru. Pokud se chystáte zítra k obzvlášť zásadnímu rozhodnutí nebo chcete uskutečnit důležitou věc, tak to raději nechte na sobotu. Zítra se totiž v jeden den setkají tři nejhorší aspekty, které vám mohou opravdu hodně uškodit.

Zanedlouho nás totiž čeká pátek třináctého, k tomu bude úplněk a navíc to není obyčejný úplněk, nýbrž povánoční a ten bývá obzvlášť kritický.

V tento den by bylo nejlepší, abyste zůstali doma a udělali si co největší pohodlí. Rozhodnutí jeden den počkají, to samé platí i pro vyznání lásky, propuštění zaměstnanců z práce nebo rodinné záležitosti.

Pátek třináctého už od pradávna přináší smůlu. Když k tomu ještě přidáte úplněk, mohou se dít strašné věci. Pravděpodobně se vám bude v tento den hodně špatně spát, pokud tedy vůbec usnete.

Také se vám mohou během zítřejšího dne vrátit nějaké nedoléčené zdravotní problémy a dávejte si pozor na nemoci. Snažte se s nikým nepohádat a v práci nepřijít do konfliktu, tento den totiž negativní energii neskutečně přitahuje.

Pokud věříte na duchy nebo posmrtnou energii, tak se zítra vyvarujte jakémukoliv kontaktování s těmito silami. I když bude váš záměr čistě pozitivní, tak v tento čas mají ohromnou moc negativní nadpozemské síly a démoni.