Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

V Pardubicích u divadla se zapálil člověk: Kolemjdoucí se mu snažili pomoct

Zdroj: profimedia.cz/facebook
strašné
U Městského divadla v Pardubicích se v pondělí večer zapálil člověk. Pohotoví kolemjdoucí se ho snažili uhasit a podle dostupných informací je neznámý člověk naživu.

Náhodným kolemjdoucím, kteří se pohybovali v pondělí navečer u pardubického divadla, se naskytl doslova hororový pohled. Dosud neznámý člověk se tam podle dostupných informací pokusil o sebevraždu -upálením se. Pohotoví kolemjdoucí ale včas zasáhli a hořícího začali hasit. Podle informací webu tn.cz je neznámý člověk naživu.

Na místo byla přivolána záchranná služba a policie. Podle Městské policie Pardubice se zřejmě jedná o muže.

Televizi Nova se podařilo na místě získat svědectví muž, který tou dobou šel s přítelkyní a s dítětem z obchodu. „Šel jsem z krámu s přítelkyní, s dítětem. Viděl jsem, jak od divadla utíkají maminky s dětmi a za nimi běží hořící chlap. Běžel jsem proti němu. Hasil jsem ho svým prádlem. Sundal jsem mikinu, řekl mu, ať si lehne na zem. Dal jsem na něj tu mikinu. Hořel od půlky pasu nahoru. Metr nad ním byly plameny. Křičel něco o bohu,“ popsal svědek, který zřejmě muži zachránil život.

Případ budeme sledovat a aktualizovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články