Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

V Ostravě se topila dívka (6): Namísto plavčíků ji zachraňovaly děti

Zdroj: msul.cz
Malí hrdinové
Ve čtvrtek večer se na ostravském koupališti odehrála událost, u které nechybělo málo a mohla skončit tragicky. Šestiletá dívenka tam byla nalezena na dně bazénu bez známek života. Ve vážném stavu byla transportována do nemocnice.

Ve čtvrtek kolem sedmé hodiny večerní museli záchranáři vyjíždět k vážnému případu. Byli přivolání na koupaliště v Ostravě, protože na dně bazénu tam byla objevena šestiletá holčička bez jakýchkoliv známek života. Holčičku z vody podle všech informací vytáhly jiné děti.

Lidé pod komentáři popisovali, jak k události došlo. "Tu holčičku vytáhl z vody můj syn s kamarádem. Viděli ji z mostu. Mezitím druhý syn zalarmoval plavčíky," napsala jedna ze svědkyň, která tou dobou na koupališti byla. "Je třeba zmínit, že plavčíci si ani nevšimli, že mají v bazénu na dně dítě. Až teprve romské děti zalarmovaly obecenstvo bazénu. Doufám že bude holčička v pořádku," psala další ze svědkyň.

Na místě ji začali přítomní resuscitovat do té doby, než přijela záchranná služba. Ti ji na místě museli připojit k přístrojem řízenému dýchání. Až když byla stabilizovaná, byla ve vážném stavu transportována do ostravské Fakultní nemocnice.

Související články

Další články