Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Obří zvraty v Ordinaci: Na diváky čekají nové postavy včetně Godly

Zdroj: repro foto tv Nova
+ Další 2 fotografie
Ordinace
V populárním seriálu Ordinace v růžové zahradě nás čeká mnoho překvapení. Hlavní novinkou bude několik nových postav, které jsme v seriálu zatím neviděli. Nově tam budeme moci spatřit například Zdeňka Godlu (44) nebo i pohledného Pavla Řezníčka (52).

Na televizních obrazovkách brzy odstartuje již patnáctý rok se seriálem Ordinace v růžové zahradě. Na diváky čeká mnoho překvapení a tím největším budou nové postavy.

V seriálu fanoušci jistě s úsměvem na tváři uvítají hvězdu seriálu Most! Zdeňka Godlu. Ten si tam zahraje Ludvu, jehož život bude naprosto jiný, než postava Franty z Mostu!

Další novou postavou bude MUDr. Martin Brabec, kterého ztvárnil herec Pavel Řezníček. Ten už dvakrát dostal nabídku zahrát si v seriálu, ale nikdy mu to nevyšlo. Nyní je nadšený, že to konečně klaplo a Pavel se vám bude moci představit jako charismatický doktor.

V Ordinaci se nově objeví i herečka Lenka Termerová (72). Zahraje si tam Libušku a zatím není moc jisté, jak moc velkou roli tam její postava sehraje.

Nově se v seriálu objeví i herečka Jana Holcová. Ztvární postavu Zity Drábové. Zita bude novou šéfkou záchranky kamenické nemocnice. "Zita nastupuje s velkými ambicemi udělat pořádek na oddělení záchranky. Díky tomu bude mezi svými kolegy velmi neoblíbená," prozradila Jana Holcová o své nové roli.

Související články

Další články