Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

V Ordinaci a Ulici hrají TANEČNICE OD TYČE: Naučila by se od nich něco i Kopřivová?

To jsou šikulky.
Zdroj: TV Nova, archiv
+ Další 3 fotografie
V oblíbených seriálech Ulice a Ordinace hrají dívky, jež si vyzkoušely, jaké je to u tyče! Které to jsou? A mohla by se od nich Kopřivová učit?

Oblíbené novácké seriály Ulice a Ordinace v růžové zahradě umí i překvapit. Většina hereček tam totiž moc nevypadá, že by se někdy točily kolem tyče, ale opak je pravdou. Hned dvojice z nich takové zkušenosti má!

Nejedná se ale o způsob obživy, jak tomu v minulosti bylo u Veroniky Kopřivové (25), nýbrž o sportovní točení u tyče, kterému se říká pole dance. Vyzkoušela si to Anežka Rusevová, která hraje v Ulici Vendulu, a také Hana Kusnajerová, jež v Ordinaci ztvárňuje sestřičku Ladu.

„Bolí to strašně, ale jinak je to skvělý a naše trenérka je báječná,“ uvedla Anežka Rusevová. „Já jsem si po tréninku hnula se zády, spáleniny jsou standard,“ okomentovala svoji první zkušenost Hana. Tak snad si to holky vyzkouší brzy zase znovu, u tyče jim to moc slušelo!

Související články

Další články