Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

V obchodním centru v Praze byl pobodán muž: Začalo to nevinným pošťuchováním v metru

praha
Dva muži se ve čtvrtek večer měli do sebe nevinně šťouchnout ve stanici metra Flora. Poté se přesunuli do nedalekého obchodního centra, kde jejich pošťuchování vyústilo v tragický čin. Jeden z mužů na druhého vytáhl nůž a pobodal ho. Na místo byla okamžitě zavolána záchranná služba a policie. Pobodaný muž byl s vážnými zraněními převezen do nemocnice.

„Kriminalisté pracují na objasnění případu napadení mezi dvěma muži na Flóře. Incidentu mělo předcházet banální střetnutí rameny v metru a vyeskalovalo v pobodání jednoho z nich,“ napsali policisté na sociálních sítích.

Pobodání jednoho z mužů měla předcházet nevinné pošťuchování v metru. Muži se následně přesunuli do obchodního centra a jeden z nich vytáhl na druhého nůž a pobodal ho. Podezřelého muže na místě zadržela ostraha a následně si ho převzali policisté.

Pobodaný muž je v ohrožení života. „Napadený muž utrpěl vážná bodná poranění a masivní krevní ztrátu. Záchranáři ho museli uvést do umělého spánku a zaintubovat ho. Po poskytnutí intenzivní lékařské péče byl zraněný muž ve vážném stavu převezen na ARO vinohradské nemocnice,“ informuje Týdeník policie.

Na místo dorazili kriminalisté z krajského i obvodního policejního ředitelství. Okolnosti celého případu se nadále vyšetřují.

Související články

Další články