Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

V nové vánoční pohádce hraje princeznu slovenská kočička: Co nevíte o Simoně Kollárové?

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 14 fotografií
princezna
Simona Kollárová (26) je u nás zatím neznámá. To se ale brzy změní, v průběhu vánočních svátků se totiž objeví na obrazovkách v nové pohádce O zakletém králi a odvážném Martinovi. Pokud nejste příznivci slovenských seriálů, šance, že jste Simonu znali je téměř mizivá. Teď se Česku představí rovnou jako princezna a není se čemu divit. Je totiž opravdu krásná. A co víc, rozhodně se nestydí a nebojí se ukázat své tělo!

Princezna Michaela je pro Simonu první velkou filmovou příležitostí. Doposud hrála jen v seriálech, jako je například Panelák a Pravá tvář, které se vysílají na Slovensku. Kde se vlastně tato mladá a krásná herečka vzala?

Simona Kollárová studovala Vysokou školu múzických umění v Bratislavě. Ještě v době studia začala účinkovat ve Slovenském národním divadle, kde i dnes účinkuje v představeních Štvorec a Vojna a mier.

Tato kráska ale není jen herečkou. V roce 2014 se zúčastnila soutěže krásy Miss Universe, kde se dostala až do finálové dvanáctky. Pro web leviceonline.cz se o této zkušenosti rozpovídala. „Už když jsem byla malá holka, bylo mým největším snem stát se modelkou a herečkou, takže když se mi to začalo plnit, měla jsem z toho obrovskou radost. Tu mám z každého svého úspěchu i teď,“ vypověděla krásná Slovenka.

Nezbývá nám, než se nechat překvapit, co tato kráska dovede. Do té doby se v galerii můžete podívat na její nejkrásnější fotografie.

Související články

Další články