Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

V nové komedii září Amy Schumer. Je přímo BOŽSKÁ!

+ Dalších 5 fotografií
Do českých kin míří nová komedie „Jsem božská“ s kontroverzní komičkou Amy Schumer v hlavní roli. Romantický film má poměrně potrhlou zápletku. Amy Schumer hraje úplně obyčejnou holku „krev a mlíko“ s úplně obyčejnými mindráky, která po ráně do hlavy začne sama sebe vidět a vnímat jako super kočku a modelku. A taky se podle toho začne chovat. Je ovšem jediná, kdo se tak vidí.

Přes odvážný a někdy bláznivý humor má film jasné poselství, že každá žena je tak krásná a sexy, jak se sama cítí. Po svém uvedení v Americe vzbudil snímek velkou diskuzi, na filmových serverech ho totiž ženy hodnotily jako nadprůměrný, hřejivý a zábavný, kdežto muži mu dávali ty nejnižší známky.

To ženské divačky rozlítilo a obvinily muže, že film, který je čistě ženský, úmyslně sabotují a poškozují. Pokud jste muž, asi byste se měli tomuhle filmu vyhnout. A pokud jste žena, zdá se být tahle komedie úplně ideální pro dámskou jízdu.

Související články

Další články