Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

V nové komedii je Salma Hayek na blond. Pro film udělá všechno!

Zdroj:
Salma Hayek
Ve věku 52 let se Salma Hayek stále řadí mezi nejvíc sexy světové celebrity, plní přední stránky magazínů a bojuje proti rasismu a sexistickým předsudkům v showbusinessu. Zároveň je to ale skvělá, a především obětavá herečka. Nová komedie Rodiče na tahu je nejlepším důkazem.

Rodiče na tahu jsou totiž hodně bláznivá a nekorektní komedie o rodičích, kteří se opijí, vymyslí jeden šílený plán a pak jdou z jedné katastrofy do druhé. „Je to hodně fyzická komedie,“ říká sama Salma Hayek. „Málokdy jsem se ale při čtení scénáře smála tak nahlas.“ Tvůrci vrší jeden vtipný moment za druhým a pro některé scény si Salma Hayek neváhala vzít blonďatou paruku. „A taky jsme se musela dostat do domu otvorem pro kočky,“ dodává Hayek. To, že si natáčení opravdu užila potvrzuje další hvězda filmu, Alec Baldwin. „Je úžasná, zábavná, šílená a ze všeho nejdůležitější je, že se snaží pořád si hrát. Na kameru je schopná udělat téměř cokoliv, pokud to pomůže pobavit a vyprávět příběh,“ říká Alec Baldwin.

VIDEO https://www.youtube.com/watch?…

Související články

Další články