Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

V Norsku zbožňují českou Popelku, tamní novinář chtěl udělat rozhovor s Trávníčkem. Neuvěříte, jaké požadavky si princátko nadiktovalo!

Hlavní role v Popelce zajistila Pavlu Trávníčkovi obrovskou popularitu.
Zdroj: reprofoto youtube.com

Málokdo by čekal, že nejsledovanějším pořadem v Norsku na Štědrý den je naše česká pohádka Popelka. Díky tomu, že letos uplynulo 40 let od vysílání, chtěl novinář tamního tisku udělat rozhovor s představitelem prince Pavlem Trávníčkem (63). Ten si ale kladl neúměrně vysoké požadavky.

Novinář druhého nejčtenějšího deníku v Norsku Verdens Gang si před Vánoci vyrazil do Prahy a při té příležitosti se rozhodl udělat rozhovor s Pavlem Trávníčkem. Na internetu si našel emailový kontakt na manažerku, kterou je hercova manželka Monika Fialková. Jaké bylo ale jeho překvapení, když mu dorazila odpověď, ve které Fialková nadiktovala dost nestandardní podmínky. Aby se rozhovor uskutečnil, požadovala Fialková překladatele a honorář 500 euro (cca 13 000 Kč). Když jí novinář odpověděl, že za rozhovory jeho médium neplatí (ostatně které ano?), sdělila mu Trávníčkova žena: „Pan Trávníček je momentálně velmi zaneprázdněný. Rozhovory poskytujeme za tuto cenu a pokud byste si to rozmyslel, můžeme rozhovor uskutečnit někdy jindy,“ píší norské noviny, které tyto informace pro své čtenáře zveřejnily.

Je zvláštní, že ke 40. výročí vysílání Popelky vyšel v deníku Blesk obrovský rozhovor, za který dostal Trávníček asi těžko zaplaceno. Herec, jehož popularita je už dávno za zenitem a poslední šanci dostal Trávníček jako moderátor v kdysi populárním pořadu Do-re-mi, jehož nejšílenější výstupy se dají zhlédnout na kanálu YouTube, se zřejmě snaží vydřít každou kačku (pardon euro). Jeho „management“ by si ale měl uvědomit, že tohle rozhodně není ta správná cesta.

Související články

Další články