Zahraje vám devítiletý DJ a vstup do klubu mají děti pouze od šesti let do dvanácti. Tak to vypadá v newyorském nočním klubu s názvem Fuzipop, který stojí na Manhattanu. Vlastně není zase tak rozdílný od ruské verze, o které jsme už psali.

Na oficiálních stránkách píší, že „Fuzipop oslavuje muziku, tanec a komunitu vyrůstající městské generace.“ Jinými slovy – zde mohou malé děti zapařit. Údajně majitelé našli díru na trhu a rozhodli se ji zaplnit, protože děti rodičům častokrát říkají: „Mami, tati, já chci jít na diskotéku!“ V šesti letech.

Celý tenhle podnik vymyslel DJ a hudební producent Jesse Sprague spolu se svou manželkou Jenny Song, která v nočních klubech tančila. Oba mají samozřejmě děti a řekli si, že by bylo fajn, kdyby mohly zažít to, co zažívají oba v zaměstnání. Nejspíš.

Dobrou zprávou je, že se zde dětem nepodává alkohol a musejí být v doprovodu rodičů, kteří mají vyhrazené prostory, aby se mezi pařícími dětmi nepletli. Ti ale pít alkohol mohou, a jak si všiml reportér CNN, je u nich velmi oblíbená vodka.

Zda tam chodí někdo tajně na záchodcích s extází a LSD, to nevíme. Ale dá se to předpokládat, protože jde o nezbytnost kvalitního nočního klubu.

Zábavu zprostředkovává devítiletý DJ Kai, který už dokonce vytváří vlastní muziku a prodává ji na iTunes. Za mixážním pultem se střídá s Baby DJ, osmiletou dívkou z Brooklynu.

Mimochodem, klub má také zábavný oficiální trailer plný zběsile pařících dětí.