Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

V Německu útočil muž v autobuse: Pobodal 14 lidí a 2 z nich jsou v kritickém stavu

(Ilustrační foto)
Na severu Německa neznámý muž zaútočil na lidi v autobuse. Podle místních médií měl v ruce nůž a čtrnáct cestujících jím zranil, z toho dva vážně. Navíc nechal v dopravním prostředku batoh, ze kterého začal vycházet kouř. V současné době muže zadržela policie a je ve vazbě.

„Jedna z obětí zrovna nabídla své místo v autobuse starší ženě, když ji útočník bodl do hrudi. Byl to masakr!“ řekl portálu Lübecker Nachrichten jeden ze svědků. „Mezi dalšími tu jsou dva vážně ranění,“ napsal server Welt.

Útok v severoněmeckém Lübecku potvrdila tamní policie na Twitteru. V současné době je na místě ještě dvanáct lidí lehce zraněných, ale naštěstí při útoku nikdo nezemřel. „Cestující vyběhli z autobusu a křičeli. Bylo to hrozné. Potom odvezli raněné,“ řekl muž žijící v blízkém okolí.

Lübecker Nachrichten se vyjádřil, že zatčený muž je původem z Íránu a má mu být okolo pětatřiceti let. Nyní se nachází ve vazbě. „Prověřujeme okolnosti a brzy zveřejníme informace,“ uzavřela věc policie na Twitteru.

Mohlo by vás zajímat

Další články