Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

V neděli to na TV Barrandov bude vřít! Genzer se pohádá se Suchánkem v pořadu Kdo to ví?

Geňa utvoří tým s Petrou Černockou.
Zdroj: TV Barrandov
K ostré výměně názorů mezi dlouholetými parťáky Richardem Genzerem a Michalem Suchánkem došlo během natáčení pořadu Kdo to ví?, který TV Barrandov vysílá v neděli od 20:20. Vzájemnou slovní přestřelku kapitánů dvou VIP týmů spustila otázka týkající se hollywoodské star Pierce Brosnana.

Živil se představitel Jamese Bonda v mládí jako osobní trenér, polykač ohně, nebo jako kosmetik? Banální otázka, která však vyvolala velké emoce. „Jako polykač ohně rozhodně ne! Kdyby polykal oheň, tak by si mohl říkat: udělám si něco s ksichtem, už mě nikde nevezmou a Freddy Krueger je obsazenej,“ položil se Genzer, který vytvořil soutěžní pár se zpěvačkou Petrou Černockou, do své odpovědi, zatímco Michal Suchánek a Kateřina Kristelová trvali na verzi, že se Brosnan před svou hvězdnou kariérou staral o bohaté paničky jako osobní trenér.

Jenže ani ta představa se Richardu Genzerovi příliš nezamlouvala. „Kdybys byl osobní trenér, tak máš nějakou figuru. A on není jako nařachanej. Je chlupatej, a když někoho trénuješ a sundáš si triko, neměl bys pod ním mít svetr,“ rozčiloval se moderátor a herec.

A jak vypjatý souboj mezi dvěma dlouholetými kolegy dopadl? Odpověď nabídne nedělní díl populárního pořadu, kterým v roli moderátora provází Michal Novotný.

Související články

Další články