Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

V neděli bude Ivě z Výměny 18 let… Marian (45) přiznal eXtra.cz, že se bojí, aby opilý nezmlátil jejího tátu

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
V neděli bude mít Iva (17) z kontroverzní Výměny manželek svůj velký den. Bude jí 18 let a v Semilech, kde se svým manželem Marianem (45) žije, se chystá velkolepá oslava. Jenže možná dojde i na pořádné facky...

Marian redakci eXtra.cz přiznal, že na narozeninový den své manželky se moc těší. „Mám pro ni dva dárky v hodnotě do tisíce korun. A také u nás bude oslava, na kterou se úplně netěším,“ svěřil překvapivě eXtra.cz Marian. A co je důvodem? Na oslavu dorazí Ivina rodina, se kterou se Marian úplně nemusí – nemá s rodiči mladé maminky nejlepší vztahy.

„Praštil jsem v minulosti jejího tátu, protože otravoval dceru. Dělal s ní letadla, když jí bylo půl roku, tak mu povídám, co blbneš, chceš, aby spadla? A pak jsem ho praštil. Tak doufám, že se na oslavě moc neopiji, nemám pak úplně nejlepší opici,“ prozradil Marian s tím, že otec Ivy je prý pořádný „rejpal“ a bojí se, aby nedošlo na facky. „Snad všechno dopadne dobře,“ dodal Marian, který věří, že po Iviných narozeninách ho lidé přestanou pranýřovat jako pedofila.

Související články

Další články