Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Mladý muž, který spadl z druhého patra nákupního centra v Praze, nepřežil: Nikdo nechápe, jak se to stalo

Ilustrační foto
Teprve pětadvacetiletý muž spadl v pátek v Praze z druhého patra nákupního centra Flora. I přesto, že byl okamžitě resuscitován a převezen do nemocnice, tak svým zraněním podlehl. Mladý muž spadl z výšky přibližně dvaceti metrů.

Případ pětadvacetiletého mladíka, který spadl v pátek kolem osmé hodiny večerní z druhého patra nákupního centra Flora v Praze, je pro vyšetřovatelé stále záhadou. Zatím není vůbec jasné, jak a proč k pádu došlo.

Policie se ale domnívá, že o cizí zavinění nešlo. Cizí zavinění jsme vyloučili," potvrdil TN.cz řekl policistům Jan Rybanský.

Mladý muž se zřítil zhruba z výšky dvaceti metrů a zůstal bezvládně ležet na zemi. Na pomoc mu okamžitě přispěchali kolemjdoucí, kteří ho začali oživovat. Po příjezdu sanitky byl muž odvezen do nemocnice na Vinohradech s vážnými zraněními.

Bohužel i když byla první pomoc rychlá, tak se mladíkův život lékařům podařit nezachránilo. Podle portálu idnes.cz muž v nemocnici zemřel.

Mohlo by vás zajímat

Další články