Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

V nabouraném policejním voze BMW i8 seděl exmilenec Kate Zemanové Vladimír Kruliš! Co tam dělal? Jaká byla jeho mise?

Zdroj: wikipedia.org, profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
V luxusním policejním voze BMW i8, které bylo nabouráno u Brna, seděl zástupce šéfa hradního protokolu Vladimír Kruliš. Policisté uvedli, že řidič BMW při jízdě náhle zkolaboval. Vladimír Kruliš jeden čas chodil s Kate Zemanovou. Policie tvrdí, že k nehodě služebního vozu došlo při prezentaci jejích vozidel prezidentovi Miloši Zemanovi.

V supermoderním voze vedle řidiče seděl Vladimír Kruliš. Pro portál aktuálně.cz to uvedly jejich nejmenované zdroje. Vladimír Kruliš jeden čas chodil s Kate Zemanovou a pořád má velmi blízko k prezidentovi.

Podle policejní tiskové zprávy muž za volantem náhle zkolaboval a naboural Vůz havaroval poté, co policistu zaskočila náhlá mozková příhoda. Jak přesně se celá událost seběhla? To již vyšetřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů.

Kruliš i řidič BMW utrpěli při nehodě vážná zranění. Hrad zatím nehodu odmítl komentovat. Prezident Miloš Zeman mění dnešní program a jede do brněnské nemocnice, kde je Kruliš hospitalizován.

Zásadní otázkou v úterý bylo, proč Kruliš seděl v policejním voze. Jaká byla jeho mise? "V současném stavu se k případu vůbec nebudeme vyjadřovat," uvedla pro aktuálně.cz mluvčí GIBS Radka Sandorová.

Zajímavé vysvětlení v úterý odpoledne podali jihomoravští policisté. "Uskutečnilo se setkání představitelů IZS s prezidentem republiky, jehož součástí byla i prezentace vybavení IZS včetně praktické ukázky. Při této praktické - faktické ukázce došlo k nehodě vozidla," uvedla pro idnes.cz mluvčí jihomoravských policistů Štěpánka Komárová. Vůz byl tedy prezidentovi zřejmě předváděn v 22 hodin večer.

Související články

Další články