Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

V minulém životě jsem žil na Marsu! Geniální chlapec mate vědce

Je pravda, že vypadá, jako kdyby spadl z Marsu!
Zdroj: Project Camelot
Dvacetiletý kluk s vizáží třináctiletého puberťáka dlouhá léta motá hlavu vědcům! Stojí si totiž za tím, že minulý život prožil na Marsu. Odborníci nedokážou jeho zarputilé tvrzení zcela vyvrátit, protože má neskutečné schopnosti. O vesmíru by dokázal napsat desítky knih a už odmalička je výjimečný!

Boriska Kipjanovič (20) svůj pozemský život tráví v ruském Volgogradu, ale ten minulý podle svých slov prožil na Marsu. Ačkoliv to zní šíleně, ani experti nevědí, jak jeho případ racionálně vysvětlit. Už jako čtyřleté dítě měl totiž o Marsu znalosti, ke kterým se nemohl normálním způsobem dostat.

Rodiče Borisky prozradili, že pouhé měsíce po narození už uměl mluvit. Prý spolu mohli probírat témata, o kterých neměl šanci nikdy slyšet. Jeho oblíbeným byly vesmírné civilizace. Když ve dvou letech začal číst, psát a kreslit, jeho ošetřující lékař zůstal v němém úžasu.

Výstřední mladík je přesvědčený, že v minulém životě žil na rudé planetě. Dokonce si vzpomíná, že jeho tamní život ukončila jaderná katastrofa. Proto se planeta stala neobyvatelnou. Mělo to být v době, kterou na Zemi datujeme jako starověk. Marťané se měli spojit s tehdejšími Egypťany, Boriska je prý navštívil jako pilot.

Říká, že Marťané dosud existují, jen se stáhli pod povrch a dýchají oxid uhličitý. Podle něj jsou nesmrtelní a přestávají stárnout v 35 letech. Rovněž jsou prý na daleko vyspělejší technologické úrovni než pozemšťané..

Související články

Další články