Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

V Mexiku se objevilo zvláštně vypadající monstrum! Je na čase se bát?

Nikdo zatím neví, o jakého tvora se jedná.
Oceán vyplavil na mexické pobřeží podivného živočicha. Na oblíbené pláži Bonfil leželo čtyřmetrové monstrum, o kterém nikdo nic neví. Vědci nejsou schopni určit, o jakého živočicha jde, a tak Mexiko zasáhl strach, jestli se příšera nerozmnožila.

Poté, co moře vyplavilo záhadné stvoření, okolí pláže zaplavil zápach z páchnoucí mršiny. Návštěvníci oblíbené pláže v Acapulcu našli ležet v písku obrovského mrtvého tvora, kterého nikdy nikdo neviděl.

Protože byli všichni z tvora v údivu, okamžitě si ho začali fotit a sociální sítě se zanedlouho zaplavily jeho fotkami. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat, a tak se okamžitě rozběhly spekulace o původu tvora.

Mezi hlavní kandidáty patří chobotnice nebo velryba. Odborníci ovšem původ zvířete zatím netuší, oznámil portál AcapulcoNews. O jaké zvíře se tedy jedná, prozradí až průzkum a vědecké testy. Můžeme tedy doufat, že podobně obřích stvoření nežije víc.

Mohlo by vás zajímat

Další články