Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

V metru zahynula děsivou smrtí žena (†48). Eskalátory zachytily její šálu a vlasy a pak…

V metru se na eskalátorech uškrtila žena.

Strašlivá událost se odehrála v kanadském městě Montreal. Během jízdy na eskalátorech v metru se jí nešťastně zachytila šála, kterou se žena snažila vytrhnout. Při tom se jí do eskalátorů dostaly i vlasy a ona se při snaze vyprostit uškrtila.

Jeden z přihlížejících okamžitě zavolal 911, jenže v době, kdy záchranka dorazila na místo, žena už byla mrtvá. Podle The Gazzete se uškrtila šálou. Bob Lamle, mluvčí záchranné služby v Montrealu, řekl, že za celou jeho třicetiletou kariéru takový případ nezažil.

„Záchranáři, kteří se sjeli na místo, se snažili ženu oživit, ale po několika minutách ji prohlásili za mrtvou,“ řekl Lamle.

Je dost zvláštní, že se schody nikdo nepokusil zastavit, když v dolní i horní části eskalátorů je tlačítko stop. Obyvatelé města jsou z události v šoku. „Jezdící schody používám každý den a teď mám opravdu strach, co všechno se může stát. Budu si dávat velký pozor, aby se mi do nich nezachytily třeba tkaničky nebo cokoliv jiného,“ řekl třináctiletý Philippe Silyutintold Gazette.

Související články

Další články