Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

V MasterChefovi se opět vyřazovalo: Skončil osudem zkoušený řezník Petr

Smrt syna ho velmi zasáhla.
Zdroj: se souhlasem Petra Smazala
kuchařská show

Další díl kuchařské show MasterChef na televizi Nova přinesl chutě Asie. Rozloučit se soutěží se nakonec musel sympatický majitel masny Petr Smazal z Plzně, který si prošel rodinnou tragédií.

V kuchařské show MasterChef na televizi Nova přituhuje. Poslední díl byl nesmírně náročný a vyškolil soutěžící v tom, jak ovládají náročnou asijskou kuchyni.

Po minulém díle tentokrát soutěžili pouze účastníci z modrého týmu, který v předchozí výzvě prohrál. Soutěžící museli v krátkém čase vytvořit asijské menu boxy. Nejlépe si vedli Givi a Besky, kteří zamířili na balkon. Souboj o vyřazení tak svedli Petr, Sabina, Paolo a Kiki.

V další části porota ve složení Radek Kašpárek, Jan Punčochář a Přemek Forejt představila hosta, kterým byl sushi mistr Richard Tomáš. Soutěžícím předvedl mistrovskou práci při tvorbě japonského pokrmu.Soutěžící pak měli pouhých 90 minut na vytvoření 24 kousků sushi.

Sabině se během vaření rozpadl tuňák a rybu nakrájela špatnými řezy. Petr byl na tom ještě hůře. Nadával a bylo na něm vidět, že by to nejraději vzdal ještě před koncem. Nakonec svůj pokrm dokončil, ale bylo jasné, že to žádná sláva nebude. Se soutěží se tak sympatický majitel masny z Plzně, který si musel projít těžkým obdobím po ztrátě syna, musel rozloučit. Získal si však ocenění poroty i ostatních soutěžících a za svůj výkon v soutěži se tak nemusí stydět.

Související články

Další články