Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

V MasterChefovi potečou nervy: Dědek pokazí, co se dá! Kdo kvůli jeho chybě skončí?

Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
výzva
Středeční díl MasterChef Česko bude plný napětí. Soutěžící si zkusí velmi náročný úkol - uvařit jedno jídlo formou štafety. To se na první pohled zdá jako jednoduché, opak je ale pravdou. Nejednomu účastníkovi tato výzva zlomí vaz. Největší chaos v této disciplíně způsobí Dědek, na kterého ostatní sází. Nejstarší soutěžící místo toho ale všechny pořádně naštve.

Dnes večer si soutěžící kuchařské show MasterChef Česko vyzkouší tu nejtěžší výzvu – štafetu. Úkolem červeného a modrého týmu bude tentokrát vařit pokrm, který vybere jejich kapitán, a každých deset minut se u sporáku střídat.

Ztracené minuty

Nesmí si radit, nevidí, co vaří kuchař před nimi, na předání základních informací mají pouze patnáct sekund. Hned od začátku je jasné, že tato soutěž bude pro kuchaře velké sousto, což potvrdí katastrofický start modrého týmu pod vedením Romana.

„Stojíte bezradně, máte v hlavě prázdno, děláte chaotické nesmyslné pohyby, kterým nerozumíte a nevíte, proč je děláte,“ takhle Dědek okomentoval své vaření, které pro modrý tým znamenalo desetiminutový čirý horor.

Dědkův úlet

Nejhůře to nesl kapitán Roman, který na Dědka sázel a doufal, že právě on připraví nejlepší steak. „Kdybych měl vyšvihnout jednu nejbizarnější věc, která se dole stala, tak to bylo to, jak začal dělat to maso. Velmi vážně uvažuji o tom, že to porotě nedám ani ochutnat,“ komentoval přešlap svého týmu Roman. Dědek to pojmenoval mnohem upřímněji: „To byl úlet, zkrat. Uznávám. Já jsem to prostě totálně posral.“

Podaří se ostatním z modrého týmu ještě jídlo zachránit a vyhnout se tak vyřazovací výzvě? Už zítra ve 20:20 hned po Televizních novinách.

Související články

Další články